A
B
C
D
F
G
H
I
J
L
M
N
P
R
S
T
V
W
x
-
A
-
ACCARON 1663-1714, merc'h eus Antoine ha Marguerite DURBEC, euredet gant Jean CAVASSE e 1683.
-
ADAM 1715-1785, merc'h eus François ha Anne DORON, euredet gant Paul GEORGES, Jérôme RIDE.
-
ANDRÉ /1721, euredet gant Fremin? PIERRON.
-
ANDRIEU /1647, euredet gant André DESVILLES e 1632.
-
ANDRIEUX, euredet gant Jean "Thibor" LAURENT.
-
ARDISSON, euredet gant Esprit ROUX.
-
AUDIBERT 1692, euredet gant Honoré OCTOBON.
-
AUDIBERT ?1711, merc'h eus Claude ha Jeanne CONSTANS, euredet gant Pons GRANELLE e 1703.
-
B
-
BEL, euredet gant André ESCARRAS.
-
BELLENGIER 1813-1841, euredet gant André GASTALDO e 1840.
-
BELLO 1701-1772, euredet gant Dominique MAYOT e 1725.
-
BERNARDIN 1770-1776, merc'h eus Jules César ha Catherine GRANELLE.
-
BERTRAND 1663-, merc'h eus Melchion ha Catherine ISNARD.
-
BESSE /1822, merc'h eus Antoine ha Laurence DENIS, euredet gant François ANDRIEUX e 1794.
-
BLAN, euredet gant Jean POIRÉ e 1770.
-
BONNEVIE ca 1674-/1698, merc'h eus Pierre ha Catherine CAUSSE?, euredet gant Gaspard DOL e 1694.
-
BOUCHERON, euredet gant Jean MORANGE.
-
BOYER ca 1550-, euredet gant Raymond BRES e 1568.
-
BRULIE 1775, merc'h eus François BRAULIE ha Anne CHANTARAUD, euredet gant François BIOJOU e 1760.
-
BRUNEL 1681-1720, merc'h eus Etienne ha Huguette TRASTOUR.
-
BRUNEL 1670-, merc'h eus Etienne ha Huguette TRASTOUR, euredet gant Jean CONSTANS e 1711.
-
C
-
CANIN, merc'h eus Guillaume ha Jeanne DUSSOULIER, euredet gant Pierre DELATHIERE e 1757.
-
CARENTIA, euredet gant Jean Antoine GAZAN.
-
CARLIER, euredet gant Jean DELOBEL, Antoine BARBEZ.
-
CAUCHETEUR, euredet gant Jean CAMBIER.
-
CAULLET 1687/, merc'h eus Jacques ha Adrienne CARPENTIER, euredet gant Gilles VERMON e 1675.
-
CAUVIN, merc'h eus Joseph ha Marguerite LANTEAUME, euredet gant Jean LOMBARD e 1681.
-
CAVALIER 1837-, euredet gant Honoré BROCARD e 1860.
-
CAVALIER 1795-1799, merc'h eus Barthélémy ha Anne FERRAN.
-
CAVALIER 1788, merc'h eus Antoine ha Antonnette ANDINE, euredet gant Jean Louis CAVALIER e 1734.
-
CAVALIER, merc'h eus Jean Antoine ha Jeanne DOZOL, euredet gant Jean EUZIERE e 1665.
-
CAVALLIER, euredet gant Hélion de PERRACHE.
-
CAVASSE 1719, merc'h eus Antoine ha Philipponne BERNARD, euredet gant Jacques ARDISSON e 1676.
-
CHABAUDIE ca 1652-1712, euredet gant François CHABAUDIE.
-
CHABAUDIE 1692-1753, merc'h eus François ha Françoise CHABAUDIE, euredet gant Martial RÉJASSE e 1709.
-
CHABERT 1641-, merc'h eus André ha Louisette ISNARD.
-
CHABERT (de), merc'h eus Joseph CHABERT ha Marguerite MENGAUD.
-
COLLIN 1655-, merc'h eus Jean ha Marguerite PIERRON.
-
COLLIN 1669-1745, merc'h eus Jean ha Marguerite PIERRON, euredet gant Georges GUILLERY e 1689.
-
COLLOMP 1704..1710-, merc'h eus Paul COLOMB ha Elisabeth Isabeau ARNAUD, euredet gant Etienne MISTRAL e 1729.
-
CURABEC 1735-, merc'h eus Jean ha Anne Marie BERTE.
-
D
-
DAVID, merc'h eus Pierre ha Magdeleine PASCAL.
-
DAVIESSE 1730-, merc'h eus Estienne DAVID ha Roseline BONNEFEMME.
-
DELATHIERE 1688-1721, merc'h eus François DELATHIÈRE ha Françoise MOREAU, euredet gant Pierre BESSE e 1720.
-
DELAVAL ca 1570-, merc'h eus François ha Marguerite GUES, euredet gant Honorat LOMBARD, Augustin DAVID e 1599.
-
DEVILLE 1805-, merc'h eus Jean ha Jeanne LADRA, euredet gant Jean RATINAUD e 1833.
-
DEVILLE 1802-, merc'h eus Jean ha Jeanne LADRA.
-
DEVISON, euredet gant Honoré Gaspard AUGIER.
-
DIDIER, euredet gant Demenge PHILIPPE, Jean DORON e 1657.
-
DOL, euredet gant Barthélémy GUIOL.
-
DOUSSET 1679-, merc'h eus Bernard ha Pierre TEXTORIS, euredet gant Raphael GIRAUD e 1694.
-
DOZOL 1760-, merc'h eus Sébastien ha Marie Louise (Ludovique) SEMERIE.
-
DOZOL 1753-1756, merc'h eus Sébastien ha Marie Louise (Ludovique) SEMERIE.
-
DUCORON 1583-, merc'h eus François ha Hélène FARINART.
-
DUMONTEIL 1710, euredet gant Léonard DELATHIERE e 1685.
-
DURBEC /1780, euredet gant François SEMERIE.
-
DURBEC, merc'h eus Etienne ha Marie Thérèse GAZIELLY, euredet gant Raphael FLOUR e 1697.
-
F
-
FLORI 1767, merc'h eus Pierre ha Catherine CRESP, euredet gant Claude CRESP e 1726.
-
FLOUR 1672-, merc'h eus Jean ha Berthomairette ROUX.
-
FREDON, euredet gant Pierre BLANCHER.
-
G
-
GIMBERT 1694-, merc'h eus Claude ha Thérèse DOUSSET.
-
GIRAUD, merc'h eus Léonard ha Jeanne MANDON, euredet gant Guillaume DELATHIERE e 1769.
-
GIRAUD 1737, euredet gant Pierre Jean GAVARRI.
-
GIRAUD /1766, euredet gant Michel MANDINE.
-
GIRAUD 1708-1789, merc'h eus Honoré ha Marguerite GILY, euredet gant Honoré FLORI e 1730.
-
GIRAUD, merc'h eus Christophe ha Jeanne EUZIERE, euredet gant Jean CAVALIER e 1728.
-
GO, euredet gant Jean JOSEPH.
-
GRANELLE 1774-1846, euredet gant Jean François CAVASSE e 1794.
-
GRANELLE 1695-, merc'h eus Pons ha Honorade ARDISSONNE.
-
GUIGONIS, euredet gant Sébastien CAUVIN.
-
GUIOLESSE, euredet gant Louis ROUX.
-
GUIRARD 1830-1897, merc'h eus Honoré Joseph, euredet gant François Marius TESTORY e 1863.
-
GUIRARD 1817-1878, merc'h eus Benoît ha Marie CAVALIER, euredet gant Jean François BERGIER e 1839.
-
GUIRARD 1694-1716, merc'h eus Bernardin ha Marie SEVOULLE, euredet gant Honoré GRAS e 1715.
-
GUIRARD 1667-, merc'h eus Antoine ha Honorade ACCARONNE.
-
GUIRARD 1621-1654, merc'h eus Antoine ha Jaumette Janetone Jacqueline TOURNENC, euredet gant Jérome RAIBAUD e 1637.
-
H
-
HONDESCKOTTE (de), euredet gant Philippe de HORNES.
-
HOUILLON 1653-, merc'h eus Mengin ha Anne MUSNIER, euredet gant Demange LOLIER e 1676.
-
I
-
IBERT 1771-1828, merc'h eus Guillaume ha Marie Camille DOL, euredet gant Jean Baptiste ADAM e 1793.
-
IBERT 1732-1770, merc'h eus Alexandre ha Jeanne Marie FOUCARD, euredet gant André MAILLAN e 1752, Antoine CARLES e 1755, Jean AUTRAN e 1769.
-
J
-
JANNOT, euredet gant Pierre LADRA.
-
L
-
LABRUNIE, euredet gant François LAURENT.
-
LAMBERT 1678-, merc'h eus Melchior ha Lucrèce ACCARONNE.
-
LAURENT, euredet gant Mathieu BOUTINAUD.
-
LEONARD 1785, euredet gant Jean DESVILLES e 1744.
-
LEVEQUE 1769, merc'h eus Martial ha Pétronille CANIN, euredet gant Jean RÉJASSE e 1741.
-
M
-
MALET, merc'h eus Jérôme.
-
MALLET 1797-, merc'h eus Pierre ha Marie Julie BELLENGIER, euredet gant Jean Honoré PELLEGRIN e 1817.
-
MARTIN 1735-, merc'h eus Honoré ha Marie GUIRARD.
-
MASSALOUX, merc'h eus Léonard ha Pétronille MONDARY, euredet gant Léonard DELATHIERE e 1723.
-
MATTHIEU 1764-, merc'h eus François ha Claudine ADAM.
-
MAUREL, euredet gant Jean Honoré ANDRIEU.
-
MICHEL 1688-1689, merc'h eus Jacques ha Lucrèce ISNARD.
-
MION, euredet gant Christophe BERTRAND.
-
MONDIN, euredet gant Antoine NICOLAS e 1685.
-
MOREAU ca 1660-1724, merc'h eus Léonard, euredet gant François DELATHIÈRE.
-
MOURETE, euredet gant Joseph PASCAL.
-
MOUTON 1826-1890, merc'h eus Jean Joseph ha Jeanne Marie ADAM, euredet gant Sauveur RAINAUD e 1847.
-
N
-
NAVEGHEER 1625, merc'h eus Michel ha Adrienne van CLICHTHOVE, euredet gant Adrien van WOESTWINCKEL.
-
NEGRE, euredet gant Honoré FERRAN e 1788.
-
NEGRIN 1707-, merc'h eus Guillaume ha Jeanne Honorade? GIRARD.
-
NORMAND 1733, merc'h eus Jean, euredet gant Léonard "Petit" RÉJASSE e 1700, Jean CHAPUT e 1712.
-
P
-
PAUL ca 1653-1707, merc'h eus Jean, euredet gant Gaspard COULOMP e 1673.
-
PELLEGRIN ca 1646-?1714, merc'h eus Jaumon, euredet gant Jean COURMES e 1658.
-
PIDOLLE 1653-, merc'h eus Toussaint ha Marguerite DARA, euredet gant Gérard HOZÉ e 1681.
-
PIERRON 1632-, merc'h eus Mangin ha Jeanne ?, euredet gant Jean L'Aîné COLLIN.
-
POUSSELLE, merc'h eus Jacques POUSSEL ha Marguerite ANDRIEU, euredet gant Gaspard LOMBARD e 1663.
-
PROVENCAL, euredet gant Honoré GARDENC.
-
PRUGNAUD, euredet gant Paul BRANDY.
-
PUYBRAS, euredet gant Pierre RATINAUD.
-
R
-
RAIBAUD, euredet gant Jean Antoine MAUBERT e 1802.
-
RAIMOND 1686..1688, merc'h eus Lambert ha Jeanne BERENGUIERE, euredet gant Gilly OCTOBON e 1645.
-
RAINAUD, euredet gant Julien TRUC.
-
RATINAUD 1778, merc'h eus Pierre ha Françoise PUYBRAS, euredet gant Léonard DELATHIERE e 1753.
-
RAVELY 1649-, merc'h eus Esprit ha Jeanne de PERRACHE d'AMPUS.
-
RAYNIER 1717-1718, merc'h eus Honoré REINIER ha Suzanne PASCAL.
-
REJASSE ca 1615-1685, merc'h eus Léonard ha Louise FAURE, euredet gant Pierre BOUTINAUD.
-
REJASSE 1701-1777, merc'h eus Léonard "Petit" RÉJASSE ha Françoise NORMAND, euredet gant Pierre (Jean) CHAPUT e 1715.
-
RICORD /1730, euredet gant Antoine FLORI.
-
ROUSTAN 1778, euredet gant Pierre MALLET e 1778.
-
ROUX, euredet gant Pierre MARTIN.
-
S
-
SANTI 1877-, merc'h eus Jean Toussaint ha Suzanne Anne LABICHE.
-
SARDOU 1682-1752, merc'h eus Louis ha Anne CAVASSE, euredet gant Honoré BEL e 1704.
-
SCACHT, euredet gant François de WYCKHUUS.
-
SENEQUIER, merc'h eus Jean ha Honorade SIGALLAS, euredet gant Jean Baptiste DAVID e 1689.
-
SICARD, merc'h eus Jacques ha Anne GAZAN, euredet gant Joseph DURBEC e 1731.
-
SIMON, euredet gant Pierre MUSSO.
-
SOULAT ca 1633-?1693, merc'h eus Louis ha Catherine ANDRIEUX, euredet gant François BOUTINAUD, Léonard VALLEGEAS e 1690.
-
SOULAT, euredet gant Jean SOULAT.
-
SOULAT 1703-1742, merc'h eus François "Franciquot" ha Catherine du TEXEUIL, euredet gant Jean SOULAT e 1724, Jean BIJOU e 1737.
-
T
-
TRAMONT (de), euredet gant Louis SADRY.
-
TRASTOUR 1663-1708, euredet gant Honoré PAULIAN.
-
TRASTOUR 1685-, merc'h eus Emmanuel ha Antonie VIAL.
-
TRESTOUR /1747, merc'h eus Jacques ha Lucrèce GIRBAUD, euredet gant (Jean) Lambert GUIRARD e 1720, Jean Antoine BEL e 1734.
-
V
-
VAILLAUD, euredet gant Claude PIDOL e 1719.
-
VIAN, merc'h eus x, euredet gant Antoine GARREL.
-
VIRGILLE ?1701, merc'h eus Jaumon VIRGILLY ha Perrinette SEMERIE, euredet gant Sébastien GUIRARD e 1670.
-
W
-
WOESTWINCKEL (van) 1634, merc'h eus Adrien ha Françoise NAVEGHEER, euredet gant Franciscus van CALOEN e 1626.
-
WULF (de), merc'h eus Gilles, euredet gant Antoine van CALOEN.
-
x
-
x 1710-, merc'h eus Michel MOURRE ha Lucrèce GERMAIN, euredet gant Honoré COULOMP e 1734.